Iran Probe - Agjentët dhe grupet ndikuese (Lobet) në Shqipëri

Ehsan Bidi, Agjenti i Ministrisë Iraniane së Inteligjencës dhe Sigurimit, në Shqipëri Ehsan Bidi, agjent iranian i VEVAK/MIS Ehsan Bidi, një agjent i Ministrisë së Inteligjencës dhe Sigurimit të regjimit Iranian (MIS/VEVAK) në Shqipëri, hyri në këtë vend më 16 tetor 2013, si një refugjat dhe një “ish pjesëtar i PMOI” (Organizata e Muxhahedinëve të Popullit Iranian) me një pasaportë…

Rreth Nesh

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Aenean id turpis lectus. Duis eget consequat velit.nulla vel eros blandit placerat.