Marte, 01 Gusht 2017 00:00

Historia e patreguar e masakrës së vitit 1988 Shfarosja e një brezi

Publikimi i audio incizimit të një takimi midis ish-trashëgimtarit të Khomeinit, Hossein-Ali Montazeri dhe anëtarëve të "Komisionit të Vdekjes" të cilët drejtuan masakrën e 30,000 të burgosurve politikë në verën e vitit 1988 në Iran, ka marrë dhenë në Iran.

Media

Rreth Nesh

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Aenean id turpis lectus. Duis eget consequat velit.nulla vel eros blandit placerat.