31/03/2017 0 comment

MEK dhe “ etiketimi terrorist “  i motivuar politikisht. MEK është fshirë nga të gjitha listat e grupeve terroriste në Shtetet e Bashkuara, në ...

22/03/2017 0 comment

Në fillim të viteve 1990, Ministria e Inteligjencës dhe e  Sigurisë së  Iranit (MOIS) nisi një fushatë propagandistike për të demoralizuar Popullin ...

04/03/2017 0 comment

Muxhahedinët Popullorë kanë qenë prej kohësh një objektiv i etiketimeve. SAVAK-u, policia sekrete e Shahut, keqpërshkruajti organizatën e rezistencës ...

04/03/2017 0 comment

"Kult" është një fjalë tjetër shpifëse, që po përdor  Ministria e Inteligjencës dhe Sigurisë se Iranit (MOIS) për të shpifur për Popullin ...

Iran Probe - Akuzat

Rreth Nesh

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Aenean id turpis lectus. Duis eget consequat velit.nulla vel eros blandit placerat.

Lajmi i fundit