Iran Probe - Kulti

"Kult" është një fjalë tjetër shpifëse, që po përdor Ministria e Inteligjencës dhe Sigurisë se Iranit (MOIS) për të shpifur për Popullin Muxhahedin. Ajo po përdor gjithnjë e më shumë këtë etiketë të rreme, pasi pershkrimet e etiketimeve të tjera janë berë më pak efektive. Nuk mund të kalojë asnjë ditë , në të cilën propaganda e Mullahëve mos të…

Rreth Nesh

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Aenean id turpis lectus. Duis eget consequat velit.nulla vel eros blandit placerat.

Lajmi i fundit