Merkure, 22 Korrik 2020 15:09

këngë «rrjedh në këngë dhe ligjërime»

.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kjo këngë me dy zëra është realizuar nga këngëtarë të përbashkët iranianë dhe shqiptarë në Samiti Global për Lirinë e Iranit

 

Lajmi i fundit